۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۸ خرداد
فراخوان عضویت در انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی ایران

 

 

بسمه تعالی

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران به عنوان انجمن مرتبط با فعالیت های حوزه مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی ، بر اساس مصوبه دویست و یکمین جلسه کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی، در راستای تقویت ساختارهای علمی و حرفه ای به عنوان نهادی علمی و جامعه محور ثبت نام بعمل می آورد.

همسو با مصوبه هیات مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران، شرایط و مراحل عضویت در انجمن به شرح ذیل اعلام می گردد:

1-     افراد می توانند براساس وضعیت خود، به یکی از حالت های عضو پیوسته، عضو وابسته یا عضو افتخاری به عضویت این انجمن در بیایند

2-    هزینه عضویت در انجمن براساس آخرین مصوبه بین 50 تا 150 هزار تومان خواهد بود که افراد بایستی از طریق شماره کارت حساب مشترک رئیس و خزانه دار انجمن، مبلغ حق عضویت سالیانه خود را واریز نموده و تصویر و مشخصات قبض پرداخت کارت به کارت را حین ثبت نام در محل مورد نظر بارگذاری نمایند.

3-    متقاضیان عضویت در انجمن ابتدا مشخصات این فرم را تکمیل نموده تا فرایند عضویت شروع شود. حداکثر بعد از یک ماه، مدارک و مشخصات شما در هیئت مدیره مورد بررسی قرار میگیرد و  عضویت شما از طریق ایمیل به تایید رسیده و کارت عضویت الکترونیک به پیوست تقدیم خواهد شد.

4-    بزودی اعضای هیئت مدیره، خدمات و راه های استفاده از فرصت عضویت در انجمن را به اطلاع افراد می رسانند و اعضای تایید شده می توانند از این فرصت استفاده نمایند.

5-    افراد بعد از تایید عضویت خود می توانند درخواست خود از انجمن از جمله گواهی عضویت و را ثبت نمایند. درخواست ها از طریق ایمیل پاسخ داده خواهند شد.

6-     افراد می توانند حق عضویت سالیانه، دوساله و یا سه ساله خود را نیز بصورت یکجا پرداخت کنند

7-    افرادی که تمایل دارند به انجمن برای انجام امور خود بیشتر از حق عضویت سالیانه کمک مالی نمایند نیز می توانند در زمان تکمیل فرم در قسمت انتهایی فرم مبلغ کمک خود را مشخص نموده و همراه با پرداخت حق عضویت سالیانه نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

 هرگونه سوال و مشکل را از طریق شماره 05632381768 پیگیری فرمایید.
تاریخ:
1402/01/27
تعداد بازدید:
21
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal